PIERAKSTĪŠANĀS UN ATRAKSTĪŠANĀS KĀRTĪBA YL-QTC LISTĒ.

    Atšķirībā no varbūt vairāk pierastās kārtības ar SUBSCRIBE un UNSUBSCRIBE e-maila vēstules SUBJECT līnijā vai vēstules teksta laukā, šajā listē pierakstīšanās un atrakstīšanās kārtība ir nedaudz atšķirīga. Lai pierakstītos listei:


    Vajag aiziet uz adresi http://www.coollist.com/ un izvēlēties sadaļu JOIN A NEW LIST (pašā lapas apakšā). Logā, kas parādīsies, pirmajā rindā jāieraksta YL-QTC (maziem burtiem), otrajā rindā e-pasta adrese, uz kuru grib saņemt vēstules, un jānospiež poga SUBSCRIBE. Var arī ierakstīt citu adresi, bet tālākais tā vai tā ir jāapstiprina no pierakstāmās e-pasta adreses. Ja viss ir kārtībā (dažreiz serveris var prasīt, lai uz pieraksta brīdi atļauj COOKIES), pēc dažām sekundēm uz pierakstīto adresi tiks nosūtīata identiska zīmīte, kā augstāk tika aprakstīts pie I varianta. Arī turpmākās darbības ir tieši tādas pašas, kā augstāk aprakstīts - jāaiziet uz norādīto adresi, jāievada parole un viss sāk notikt.

Listes adrese kopējo mailu sūtīšanai: yl-qtc@coollist.com


ATRAKSTĪŠANĀS KĀRTĪBA

        Aiziet uz adresi http://www.coollist.com/ Izvēlas sadaļu UNSUBSCRIBE. Ievada paroli, kuru ievadīja pie pierakstīšanās listē. Apstiprina un viss - atrakstīšanās notikusi.

Lai veicas & 73 !

Kaspars