Search found 49 matches

by YL5W
Thu Jul 25, 2013 11:26 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 29832

INFO

Turpmāk lūdzu sekot informācijai http://qsl.ham.lv .
by YL5W
Fri Jul 12, 2013 5:16 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9579

INFO

Saņemts sūtījums no YL2IS .
by YL5W
Wed Jul 10, 2013 2:53 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9126

INFO

Saņemts sūtījums no YL2SW.
by YL5W
Fri Jun 28, 2013 11:49 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9172

INFO

Saņemts sūtījums no YL2GQK .
by YL5W
Thu Jun 20, 2013 9:04 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9282

INFO

Saņemts sūtījums no YL2QV .
by YL5W
Wed Jun 19, 2013 9:09 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9270

INFO

Saņemti sūtījumi no YL2MU , YL2SW un YL3GY .
by YL5W
Mon Jun 10, 2013 7:19 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9261

INFO

Saņemti sūtījumi no YL3DQ un YL3AHE.
by YL5W
Fri May 24, 2013 10:41 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9244

INFO

Saņemti sūtījumi no YL2GQK un YL2UH .
by YL5W
Thu May 23, 2013 1:26 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 9170

INFO

Saņemts sūtījums no YL2TD .
by YL5W
Tue May 21, 2013 8:02 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 8857

INFO

Saņemts sūtījums no YL3CW .