Kā reģistrēties?

Jautājumi, priekšlikumi, domas, idejas, veselīga kritika
Post Reply
YL2VW
Site Admin
Posts: 13
Joined: Sun Nov 04, 2012 8:43 pm
Location: KO26au

Kā reģistrēties?

Post by YL2VW »

Bez reģistrēšanās ir iespējams lasīt foruma saturu.
Pēc reģistrēšanās un ielogošanās forumā var darīt vēl daudz ko citu, kā svarīgākais - piedalīties diskusijās vai uzsākt jaunu tēmu.

Kā reģistrēties?

Īsumā:
Reģistrēties var nospiežot uz norādes "Register" lapas augšējā labajā stūrī un sekojot tur parādītajām norādēm. Par lietotāja vārdu (Username) vēlams izvēlēties savu izsaukuma signālu (ja ir), bet var arī jebko citu (piedienīgu).
Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto epasta adresi atnāks epasts ar saiti, uz kuras ir jānoklikšķina, lai aktivizētu Jūsu jauno kontu. Kad tas izdarīts, jauno kontu var sākt lietot.

Detalizēts apraksts:
1) Nospiežam uz norādes "Register" lapas augšējā labajā stūrī
2) Parādās logs ar noteikumiem angliski. Ja piekrītam, spiežam "I agree to these terms". Ja nepiekrītam, neko darīt - turpinām būt nereģistrēti
3) Parādās forma, kurā jāievada
 • Username - jāievada vēlamais lietotāja vārds. Tas var būt Jūsu izsaukuma signāls (vēlams) vai jebkas cits (piedienīgs)
  E-mail address - Jūsu epasta adrese. Jānorāda eksistējoša adrese, savādāk nekas nesanāks
  Confirm e-mail address - tā pati Jūsu epasta adrese atkārtoti
  Password - izdomājiet paroli (vismaz 4 zīmes)
  Confirm password - tā pati parole vēlreiz
  Language - valoda
  Timezone - Jūsu vēlamā laika zona (izmanto, lai Jums rādītu ierakstu laikus pēc Jūsu lokālā pulksteņa)
  Confirmation code - ievadiet bildītē redzamo simbolu/ciparu virkni. Ja konkrēto virkni nevariet salasīt, spiediet pogu "Refresh confirmation code" un ievadiet nākamo, kas parādās.
4) Spiediet pogu Submit
5) Ja viss būs pareizi, tad Jums uz epastu atnāks vēstule ar tēmu "Welcome to forum.lral.lv", bet Jūs vēl nevarēsiet sākt lietot savu kontu, jo foruma administratoram Jūsu konts jāaktivizē (pasākums pret SPAM robotiem). Tas tiks izdarīts iespējami operatīvi (iespējams nākas pagaidīt dienu/divas)
6) Kad foruma administrators aktivizēs Jūsu kontu, Jūs saņemsies epastu ar tēmu "Account activated" uz reģistrējoties norādīto epasta adresi
7) Kad šāds epasts tiks saņemts, Jūs variet sākt izmantot savu kontu. Lai ielogotos forumā, spiediet uz Login saites lapas augšējā labajā stūrī

Ja patstāvīgi piereģistrēties nesanāk, dodiet ziņu uz epastu Image

73
Post Reply