Sacensību rezultāti

Latvijas nacionālo radioamatieru sacensību rezultāti un statistika

← Visas sacensības

2008. gada aprīļa sacensības

44 dalībnieki 2008-04-26

A kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2PJ 144 144 74 10 656 141 141 74 10 434 97% —
2 YL2KL 146 146 71 10 366 140 140 70 9 800 94% —
3 YL2GD 145 145 71 10 295 136 136 70 9 520 92% —
4 YL2BJ 132 132 73 9 636 124 124 73 9 052 93% —
5 YL2GM 127 127 67 8 509 124 124 66 8 184 96% —
6 YL2UZ 129 129 67 8 643 122 122 65 7 930 91% —
7 YL2SM 119 119 67 7 973 116 116 67 7 772 97% —
8 YL2PA 111 111 66 7 326 104 104 64 6 656 90% —
9 YL2II 111 111 62 6 882 97 97 59 5 723 83% —
10 YL2EM 82 82 51 4 182 71 71 48 3 408 81% —
11 YL2FD 73 73 53 3 869 64 64 48 3 072 79% —
12 YL2NN 73 73 49 3 577 63 63 44 2 772 77% —
13 YL2AJ 66 66 48 3 168 57 57 43 2 451 77% —
14 YL2IS 35 35 27 945 29 29 22 638 67% —

B kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2TB 90 90 57 5 130 87 87 57 4 959 96% —
2 YL2GN 88 88 59 5 192 85 85 56 4 760 91% —
3 YL3DQ 82 82 57 4 674 77 77 54 4 158 88% —
4 YL2CQ 85 85 59 5 015 75 75 54 4 050 80% —
5 YL2CV 74 74 55 4 070 71 71 54 3 834 94% —
6 YL2HZ 73 73 54 3 942 71 71 52 3 692 93% —
7 YL2DZ 73 73 58 4 234 66 66 54 3 564 84% —
8 YL2HC 74 74 55 4 070 67 67 51 3 417 83% —
9 YL2IP 37 37 28 1 036 36 36 27 972 93% —
10 YL2AQ 27 27 26 702 20 20 20 400 56% —
11 YL2JY 17 17 16 272 17 17 16 272 100% —

C kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2CI 81 81 55 4 455 76 76 52 3 952 88% —
2 YL2CR 74 74 52 3 848 70 70 49 3 430 89% —
3 YL1WK 67 67 49 3 283 64 64 47 3 008 91% Vilis Kalniņš
4 YL3GS 72 72 51 3 672 64 64 45 2 880 78% —
5 YL1XQ 64 64 48 3 072 60 60 47 2 820 91% Uldis Ezergals
6 YL1ZC 54 54 41 2 214 49 49 38 1 862 84% Uldis Feldbergs
7 YL2NJ 55 55 45 2 475 40 40 35 1 400 56% —
8 YL3BZ 14 14 13 182 13 13 13 169 92% —

D kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2GM 16 16 16 256 15 15 15 225 87% —
2 YL2PJ 14 14 14 196 14 14 14 196 100% —
3 YL2CV 10 10 10 100 10 10 10 100 100% —
4 YL2GD 9 9 9 81 9 9 9 81 100% —
5 YL2CI 10 10 10 100 9 9 9 81 81% —
6 YL2PA 8 8 8 64 7 7 7 49 76% —
7 YL2FD 7 7 7 49 6 6 6 36 73% —
7 YL2II 7 7 7 49 6 6 6 36 73% —
9 YL2AJ 5 5 5 25 4 4 4 16 64% —

E kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL1ZS 127 — — 9 017 119 — — 8 211 91% YL2PP , YL2PW
2 YL1XN 69 — — 3 105 61 — — 2 501 80% Imants Kravalis, Elvis Ribens, Arturs Irbe

Apstākļi sacensību dienā

Mierīgi apstākļi

69 Saules plūsma (SFI)
0 Saules plankumi
10 A indekss
3.33 Kp maksimums
05900:00 UTC — Kp 30003:00 UTC — Kp 1.3306:00 UTC — Kp 20609:00 UTC — Kp 212:00 UTC — Kp 1.671215:00 UTC — Kp 3.3318:00 UTC — Kp 2.331821:00 UTC — Kp 2.67Kp gaita dienā (UTC)

Avots: GFZ Potsdam, WDC-SILSO, NOAA SWPC

Oriģinālā rezultātu lapa

VHF/UHF/SHF aktivitātes (YLAC)

Ikmēneša aktivitātes sacensību rezultāti visos VHF/UHF/SHF diapazonos, sākot no 2024. gada.

Skatīt YLAC rezultātus →