Sacensību rezultāti

Latvijas nacionālo radioamatieru sacensību rezultāti un statistika

← Visas sacensības

2015. gada 18. novembra sacensības

47 dalībnieki 2015-11-18

A kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2SM 170 170 86 14 620 167 167 85 14 195 97% —
2 YL2VW 168 168 88 14 784 159 159 86 13 674 92% —
3 YL2SW 160 160 89 14 240 152 152 86 13 072 91% —
4 YL2PJ 147 147 78 11 466 146 146 78 11 388 99% —
5 YL2PA 143 143 81 11 583 135 135 77 10 395 89% —
6 YL2GM 141 141 76 10 716 130 130 70 9 100 84% —
7 YL2GN 110 110 63 6 930 106 106 62 6 572 94% —
8 YL2KO 90 90 53 4 770 90 90 53 4 770 100% —
9 YL2TB 77 77 47 3 619 75 75 46 3 450 95% —
10 YL2AQ 32 32 23 736 26 26 19 494 67% —

B kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL3FT 81 81 50 4 050 78 78 49 3 822 94% —
2 YL2CQ 79 79 49 3 871 76 76 47 3 572 92% —
2 YL3DQ 79 79 49 3 871 76 76 47 3 572 92% —
4 YL2CV 74 74 46 3 404 74 74 46 3 404 100% —
5 YL2FD 76 76 47 3 572 74 74 46 3 404 95% —
6 YL3FX 78 78 49 3 822 71 71 46 3 266 85% —
7 YL2LY 73 73 45 3 285 72 72 45 3 240 98% —
8 YL2JR 59 59 40 2 360 57 57 40 2 280 96% —
9 YL2LD 56 56 40 2 240 54 54 39 2 106 94% —

C kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2CI 111 111 82 9 102 106 106 79 8 374 92% —
2 YL2CP 108 108 77 8 316 102 102 75 7 650 91% —
3 YL2GUV 108 108 79 8 532 102 102 74 7 548 88% —
4 YL2KF 95 95 74 7 030 89 89 71 6 319 89% —
5 YL2QV 98 98 73 7 154 91 91 69 6 279 87% —
6 YL2GQG 96 96 70 6 720 93 93 67 6 231 92% —
7 YL2II 96 96 70 6 720 85 85 65 5 525 82% —
8 YL3GAO 94 94 69 6 486 86 86 62 5 332 82% —
9 YL3CT 87 87 67 5 829 81 81 64 5 184 88% —
10 YL3IR 83 83 63 5 229 81 81 61 4 941 94% —
11 YL2KN 75 75 56 4 200 68 68 54 3 672 87% —
12 YL3GED 78 78 59 4 602 65 65 52 3 380 73% —
13 YL3DL 71 71 51 3 621 67 67 48 3 216 88% —
14 YL2BM 70 70 52 3 640 62 62 48 2 976 81% —
15 YL2MQ 55 55 46 2 530 37 37 35 1 295 51% —
16 YL2LH 34 34 29 986 30 30 26 780 79% —
17 YL3ES 30 30 27 810 26 26 23 598 73% —
18 YL2KV 25 25 24 600 22 22 22 484 80% —

D kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2VW 10 10 10 100 9 9 9 81 81% —
2 YL2FD 7 7 7 49 7 7 7 49 100% —
3 YL2QV 8 8 8 64 7 7 7 49 76% —
4 YL2CI 9 9 9 81 7 7 7 49 60% —
5 YL2KF 10 10 10 100 7 7 7 49 49% —
6 YL2KO 4 4 4 16 3 3 3 9 56% —

E kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL1ZS 155 — — 13 175 149 — — 12 367 93% YL2PP, SERGEY
2 YL1XN 104 — — 7 072 95 — — 5 890 83% KĀRLIS KRAVALIS(YL2HB); KRISTERS MISA(YL3AJA)
3 YL1ZT 52 — — 1 924 44 — — 1 364 70% OSKARS DOLMATOVS, RITVARS GOLUBEVS
4 YL1VA 36 — — 1 152 33 — — 957 83% —

Apstākļi sacensību dienā

Ģeomagnētiskā vētra

107.6 Saules plūsma (SFI)
30 Saules plankumi
15 A indekss
5 Kp maksimums
05900:00 UTC — Kp 0.670003:00 UTC — Kp 2.6706:00 UTC — Kp 1.670609:00 UTC — Kp 2.3312:00 UTC — Kp 21215:00 UTC — Kp 318:00 UTC — Kp 3.671821:00 UTC — Kp 5Kp gaita dienā (UTC)

Avots: GFZ Potsdam, WDC-SILSO, NOAA SWPC

Oriģinālā rezultātu lapa

VHF/UHF/SHF aktivitātes (YLAC)

Ikmēneša aktivitātes sacensību rezultāti visos VHF/UHF/SHF diapazonos, sākot no 2024. gada.

Skatīt YLAC rezultātus →