Sacensību rezultāti

Latvijas nacionālo radioamatieru sacensību rezultāti un statistika

← Visas sacensības

2023. gada 18. novembra sacensības

60 dalībnieki 2023-11-18

A kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2VW 163 163 74 12 062 158 158 73 11 534 95% —
2 YL2SM 162 162 73 11 826 158 158 71 11 218 94% —
3 YL2GD 159 159 72 11 448 151 151 70 10 570 92% —
4 YL2PJ 156 156 69 10 764 153 153 68 10 404 96% —
5 YL2KO 149 149 68 10 132 145 145 68 9 860 97% —
6 YL2QD 139 139 65 9 035 133 133 61 8 113 89% —
7 YL2AJ 107 107 58 6 206 99 99 55 5 445 87% —
8 YL3FW 95 95 53 5 035 91 91 50 4 550 90% —
9 YL3AD 78 78 50 3 900 76 76 48 3 648 93% —
10 YL3GX 65 65 45 2 925 63 63 45 2 835 96% —
11 YL3NU 45 45 40 1 800 31 31 30 930 51% —
12 YL2NK 32 32 23 736 28 28 20 560 76% —

B kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2LY 82 82 54 4 428 80 80 54 4 320 97% —
2 YL3GAZ 78 78 53 4 134 77 77 53 4 081 98% —
3 YL2BJ 81 81 53 4 293 77 77 50 3 850 89% —
4 YL2TD 79 79 52 4 108 76 76 49 3 724 90% —
5 YL2EA 73 73 51 3 723 71 71 49 3 479 93% —
6 YL2GN 73 73 49 3 577 72 72 48 3 456 96% —
7 YL2HJ 52 52 44 2 288 52 52 44 2 288 100% —
8 YL2FZ 54 54 42 2 268 52 52 42 2 184 96% —
9 YL3DQ 59 59 40 2 360 57 57 38 2 166 91% —

C kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2CI 104 104 57 5 928 104 104 57 5 928 100% —
2 YL2QG 101 101 57 5 757 99 99 57 5 643 98% —
3 YL2QV 97 97 53 5 141 93 93 53 4 929 95% —
4 YL3NB 97 97 56 5 432 93 93 53 4 929 90% —
5 YL3ND 94 94 52 4 888 94 94 52 4 888 100% —
6 YL3GY 101 101 60 6 060 90 90 50 4 500 74% —
7 YL3AOO 85 85 52 4 420 81 81 51 4 131 93% —
8 YL3GV 85 85 53 4 505 81 81 51 4 131 91% —
9 YL2II 84 84 51 4 284 81 81 50 4 050 94% —
10 YL3EK 79 79 45 3 555 78 78 44 3 432 96% —
11 YL3ANT 77 77 47 3 619 74 74 46 3 404 94% —
12 YL2GVC 78 78 48 3 744 74 74 44 3 256 86% —
13 YL3KW 75 75 50 3 750 70 70 45 3 150 84% —
14 YL2KN 70 70 44 3 080 67 67 42 2 814 91% —
15 YL2BM 66 66 46 3 036 55 55 37 2 035 67% —
16 YL3ANR 44 44 30 1 320 38 38 27 1 026 77% —
17 YL3ANJ 31 31 24 744 25 25 21 525 70% —
18 YL3ANC 23 23 14 322 20 20 13 260 80% —
19 YL2IV 6 6 6 36 5 5 5 25 69% —

D kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL3KW 16 16 5 80 16 16 5 80 100% —
2 YL3IY 15 15 5 75 15 15 5 75 100% —
3 YL3GU 16 16 5 80 15 15 5 75 93% —
4 YL3ANT 14 14 5 70 14 14 5 70 100% —
5 YL2PP 15 15 5 75 14 14 5 70 93% —
5 YL2QV 15 15 5 75 14 14 5 70 93% —
7 YL2AJ 16 16 5 80 14 14 5 70 87% —
7 YL2CI 16 16 5 80 14 14 5 70 87% —
7 YL3FW 16 16 5 80 14 14 5 70 87% —
10 YL2VW 17 17 5 85 14 14 5 70 82% —
11 YL3ANR 14 14 5 70 11 11 5 55 78% —
12 YL2QG 13 13 4 52 13 13 4 52 100% —
13 YL3AOO 15 15 4 60 13 13 4 52 86% —
14 YL2II 12 12 4 48 11 11 4 44 91% —
15 YL2KF 14 14 5 70 12 12 3 36 51% —
16 YL3NU 4 4 3 12 3 3 2 6 50% —

E kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL1ZT 78 — — 3 900 76 — — 3 648 93% Ivars, Dzintra un Rinalds Meieri
2 YL1ZS 74 — — 2 516 66 — — 2 189 87% YL3HE, YL3MC, YL3AMI

B1 kategorija

# Izsaukums QSO Punkti Reiz. Pirms QSO (pēc) Punkti (pēc) Reiz. (pēc) Rezultāts Apstipr. % Operatori
1 YL2CQ 78 78 53 4 134 74 74 50 3 700 89% —
2 YL3JD 67 67 46 3 082 65 65 45 2 925 94% —

Apstākļi sacensību dienā

Mierīgi apstākļi

127.1 Saules plūsma (SFI)
32 Saules plankumi
1 A indekss
1.33 Kp maksimums
05900:00 UTC — Kp 00003:00 UTC — Kp 0.3306:00 UTC — Kp 00609:00 UTC — Kp 012:00 UTC — Kp 01215:00 UTC — Kp 018:00 UTC — Kp 0.671821:00 UTC — Kp 1.33Kp gaita dienā (UTC)

Avots: GFZ Potsdam, WDC-SILSO, NOAA SWPC

Oriģinālā rezultātu lapa

VHF/UHF/SHF aktivitātes (YLAC)

Ikmēneša aktivitātes sacensību rezultāti visos VHF/UHF/SHF diapazonos, sākot no 2024. gada.

Skatīt YLAC rezultātus →